A A A K K K
для людей з порушеннями зору
КЗ "Зарванецька гімназія"
КЗ "Зарванецька гімназія Якушинецької сільської ради Вінницької області"

Інклюзивне навчання

Положення про інклюзію

ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАННЯ ОСІБ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ У ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ У 2021/2022 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ 

КЗ "Зарванецька гімназія" забезпечує здобувачам освіти з особливими освітніми потребами інклюзивним освітнім середовищем, яке відповідає основним принципам інклюзивної освіти, рівності та поваги до прав людини.

       Навчальний заклад  архітектурно доступний  для організації навчання дітей з особливими освітніми потребами (забезпечено доступ до території, споруд гімназії).

      Право на доступну освіту зазначеної категорії дітей реалізується за бажанням батьків шляхом організації інклюзивної та індивідуальної форми навчання.

      У школі  організовано  1 інклюзивний клас для навчання осіб з особливими освітніми потребами відповідно до індивідуальної програми розвитку та з урахуванням  індивідуальних потреб і можливостей (стаття 20 Закону України «Про освіту»).  3а  індивідуальною формою  навчається  3 учнів .

      Приміщення і територія школи адаптовані до використання всіма учасниками освітнього процесу, створено усі необхідні умови, а саме: в гімназії світлі, теплі, ошатні класні кімнати, ресурсна кімната, внутрішні туалети, шкільна їдальня, роздягальня в класній кімнаті.

      При вході до закладу освіти  розташовано пандус для колісних крісел. Дверний прохід забезпечує можливість проїзду візком. Також усі умови створені для підїзду в їдальню.

      Практичне впровадження інклюзивного середовища базується на принципах універсального дизайну та розумного пристосування.

      Дизайн закладу освіти в основному  враховує наявність необхідного розміру і простору при підході, під’їзді та різноманітних маніпуляціях, з огляду на різноманітні характеристики, стан та мобільність користувача.

 

 

Дата: від до Скинути

Ресурсна кімната. Облаштування зон ресурсної кімнати. Чим наповнити ігрову зону.

Ресурсна кімната – це спеціально обладнаний освітній простір. Спеціально організований освітній процес, спрямований на гармонійний емоційний, психічний та фізичний розвиток дитини, групи дітей з особливими освітніми потребами.

09:46 23.11.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи хотіли б ви продовжити дистанційне навчання восени?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень