A A A K K K
для людей з порушеннями зору
КЗ "Зарванецька гімназія"
КЗ "Зарванецька гімназія Якушинецької сільської ради Вінницької області"

Новини

Дата: від до Скинути

«Проліски надії – 2023!»

З метою виявлення обдарованих учнів та учнівської молоді, стимулювання їх творчого розвитку, підвищення рівня художньої самодіяльності серед педагогічних працівників, активізації художньо-естетичного напряму роботи 16 березня відбувся фестиваль вчительської та учнівської  творчості «Проліски надії – 2023». 

16:29 18.03.2023

Навіть в умовах воєнного часу правила безпечної життєдіяльності є актуальними, адже недотримання їх може призводити до трагічних наслідків

В основу діяльності закладу освіти покладено системне навчання учнів правилам особистої безпеки та вироблення в них навичок правильної та свідомої поведінки в разі виникнення надзвичайної ситуації будь якого характеру. З метою повторити правила протипожежної безпеки та причини виникнення пожеж, ознайомитися із порядком дій у незвичайних ситуаціях, розвивати мотивації до безпечного способу життя, потребу в повсякденному дотриманні правил пожежної безпеки в КЗ «Зарванецька гімназія» працівником відділу забезпечення заходів попередження надзвичайних ситуацій у Вінницькому районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області Тихонюком Віктором Володимировичем проведено «Урок з пожежної безпеки».

21:36 15.03.2023

До дня народження Т.Г. Шевченка учні 5 класу переглянули сучасний мультфільм про життя поета та створили лепбук «Тарас Шевченко» від проекту "Всеосвіта".

Таємничі сторінки життя Тараса Шевченка завжди викликають різні емоції: хтось захоплюється ним, як поетом, художником чи драматургом. Ніхто не може бути байдужим до складної долі Тараса Григоровича, особливо після прочитання кількох рядків його віршів. Постать поета посідає чільне місце в українській і світовій культурі. До дня народження Т.Г. Шевченка учні 5 класу переглянули сучасний мультфільм про життя поета та створили лепбук «Тарас Шевченко» від проекту "Всеосвіта". /Вч. Гандзюк І.С./

14:47 09.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи хотіли б ви продовжити дистанційне навчання восени?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень